Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 08 жовтня 2017
  8 жовтня 2017 року, напередодні святкування дня пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн та архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершили Всеношну в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона.
  Високопреосвященнішим владикам співслужили настоятелі та клірики храмів міста Херсона, а також гості в священному сані, які прибули на свято.
 
 Під час богослужіння свого правлячого архієрея з Днем тезоіменитства вітали клірики Херсонської єпархії, а також архієрейський хор і парафіяни.

За матеріалами офіційного сайту Херсонської єпархії
Опубліковано в Новости
 8 жовтня 2017 року, в Неділю 18-у після П'ятидесятниці та день пам'яті святого преподобного Сергія Радонезького, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Сергія в м. Тальне.
 
  Владиці співслужили: благочинний Звенигородського округу прот. Іоан Лупак, благочинний Лисянського округу прот. Ілля Кузьменко, настоятель храму прот. Сергій Бардецький та запрошене духовенство.
 
   За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
   По завершенні Літургії відбувся святковий молебень та проголошені уставні многоліття, після чого Владика Пантелеімон привітав отця Сергія з днем його тезоіменитства, подарував йому ікону Пресвятої Богородиці і нагородив Орденом УПЦ, після чого звернувся до присутніх зі словами проповіді.
Опубліковано в Новости