Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 11 травня 2017
ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ПАНТЕЛЕІМОНУ,
АРХІЄПИСКОПУ УМАНСЬКОМУ І ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ
 
 Христос воскрес!
 
Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!
 
Прийміть сердечні поздоровлення з 50-літтям з дня Вашого народження.

Премудрий Создатель, Якому Ви мали намір служити всім серцем своїм і душею своєю, привів Вас у Святу Печерську Лавру, де окормляючись біля мощей преподобних отців, Ви прийняли священний сан і склали чернечі обітниці. Звершуючи послух викладача в стінах Київської духовної академії і семінарії, Ви для багатьох майбутніх пастирів стали дітоводителем до Христа,приготовуючив серцях їхніхпуть Господу, прямими роблячи стезі Йому(див. Мф. 3:3). І нині, за всеблагим Промислом Божим послідуючи святим Апостолам на єпископському поприщі, Ви, дорогий Владико, зберігаєте вірність своєму покликанню: не тільки словом, але й особистим прикладом любові до Бога і ближнього стверджуєте немічних духом та запалюєте вогонь віри у душах пастирів і пасомих.

У цей знаменний день молитовно бажаю Вашій Святині, щоб Всемилостивий Господь зберігав Вас в душевній і тілесній кріпості на многая і благая літа, посилаючи Свою благодатну допомогу на всіх шляхах Вашого боголюбивого життя.

З любов’ю у Христі

 

+ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ


11 травня 2017 року
Опубліковано в 50-річчя
У середу 4-ї седмиці після Пасхи, 10 травня, Його Високопреосвященство, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, відслужив Всенічне бдіння. На вечірньому Богослужінні разом із владикою молилися священики єпархії та прихожани. Яскраве освітлення, святковий спів архієрейського хору, аромат ладану, що здіймався догори, вливали в душу відчуття свята. Вслухаючись в слова піснеспівів кожна присутня в храмі людина зверталася в молитві до Господа.

11 травня Богослужіння розпочалося о 8 годині 40 хвилин читанням часів. На свято у Свято-Миколаївський кафедральний собор прибули священики з Шепетівської та Уманської єпархій.

О 9 годині на паперті храму владику зустріли з величезним святковим короваєм, квітами та співом многоліття.

Згодом розпочалася Божественна літургія. За богослужінням співав архієрейський хор Свято-Миколаївського собору. Величні богослужбові піснеспіви заповнювали душу молільників, відвертали від земної суєти, своїх думок.

По закінченні Літургії протодиякон Петро виголосив многоліття Високопреосвященнішому Пантелеімону.

Потім з вітальним словом до владики Пантелеімона звернувся секретар єпархії, духовенство, представники обласної та міської влади, керівники організацій. 
Опубліковано в 50-річчя