Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 09 січня 2018
  9 січня, в третій день свята Різдва Христового, день пам'яті первомученика і архідиякона Стефана, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Умані.

 Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії та настоятель храму прот. Вадим Паєвський, благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло, прот. Іоан Хортюк, прот. Вадим Левко, прот. Олександр Чучалін, прот. Андрій Погорілий, протод. Петро Вірста та дияк. Ярослав Демченко.

 За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.


 На завершення спільної молитви Владика Пантелеімон привітав усіх вірян зі світлим святом Різдва Христового, після чого у церкві колядували та співали різдвяні піснеспіви.
 
 
 Цього ж дня в приміщенні управління Уманської єпархії Архієрей приймав чергових колядників. Привітати свого Архіпастиря з величним святом Різдва Христового завітали настоятельки, клірики та насельниці Свято-Георгіївського жіночого монастиря с. Кочержинці та Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря с. Хижня. Владика благословив гостей іконками та солодкими подарунками.
Опубліковано в Новости
 Ввечері 9 січня чимало уманчан зібралися під склепіннями величного Свято-Миколаївського кафедрального собору, щоб привітати Його Високопреосвященство архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона з Різдвом Христовим.
 
 Розділити в молитві радість світлого свята разом з Архіпастирем до храму прибули численні священнослужителі - благочинні церковних округів і настоятелі храмів.
 
 Високий дух молитовного торжества богослужінню надавав спів Архієрейського хору кафедрального собору під керівництвом регента Ніни Шарій.
 
 Після відпусту Великої вечірні благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло оголосив Різдвяне послання архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.
 
 Потім до Владики зі словами святкового привітання від всіх кліриків і мирян Уманської єпархії звернувся секретар єпархії прот. Вадим Паєвський.
 
 Архієрей подякував всім за привітання і добрі побажання, а потім звернувся до пастви з повчальним словом.
 
 Вихованці недільних шкіл Всіхсвятського, Успенського та Параскевинського (с. Паланка) храмів привітали Архіпастиря та присутніх з Різдвом Христовим, виконавши духовні вірші і традиційні Різдвяні піснеспіви - колядки. Архіпастир тепло подякував юним виконавцям за чудовий виступ та вручив їм різдвяні подарунки. Потім всі присутні в храмі змогли заспівати разом з Його Високопреосвященством колядки, привітати Владику з великим святом і отримати архіпастирське благословення.
Опубліковано в Новости