Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 10 квітня 2019 — Уманська єпархія УПЦ
  Ввечері 10 квітня, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив богослужіння з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського і Житія преподобної Марії Єгипетської. Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики кафедрального собору.

 
На цьому богослужінні єдиний раз в році повністю прочитується Великий покаянний канон преподобного Андрія Критського, який звучав по частинах в понеділок, вівторок, середу і четвер першого тижня Великого посту. Зважаючи на значну тривалість цієї служби її ще називають "Стояння преподобної Марії Єгипетської".

  
Покаянний канон прп. Андрія Критського описує знаменні старозавітні події і образи - рай, гріхопадіння Адама і Єви, патріарха Ноя і потоп, землю обітовану - і пов'язує їх з почуттям глибокого каяття за вчинені гріхи.
 
   Пройшовши шлях Великого посту і очистивши себе від гріховної скверни, людина чистим серцем зустрічає світле Христове Воскресіння і разом з Христом долучається вічного блаженного життя.
Опубліковано в Новости
  В середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь св. ап. Іоанна Богослова с. Соколівка Жашківського району.
 
  За Літургією Владиці співслужили благочинний Жашківського округу прот. Василій Любківський, духівник благочиння, настоятель храму прот. Андрій Зілько та духовенство району.
 
   Під час богослужіння було піднесено сугубу молитву за мир в Україні та єдність Православної Церкви.
 
  Після відпусту Владика Пантелеімон звернувся до духовенства та вірян з архіпастирським словом.
Опубліковано в Новости