Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 09 червня 2019 — Уманська єпархія УПЦ

  9 червня 2019 року, в Неділю 7-у після Пасхи, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон і митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн відвідали Димитріївський прихід в смт Асканії-Нова та звершили Божественну Літургію у Вознесенському літньому храмі з нагоди святкування на честь ікони Божої Матері «Мати Молебниця».

 За богослужінням Високопреосвященнішим владикам співслужили настоятель парафії благочинний Чаплинського округу протоієрей Іоанн і духовенство Херсонської єпархії.

 Після закінчення Божественної Літургії митрополит Іоанн привітав усіх присутніх зі святом та побажав, щоб Пресвята Богородиця завжди покривала Своїм материнським покровом цей прихід і молилася про спасіння наших душ. Після богослужіння митрополит Пантелеімон ознайомився зі святинями, що знаходяться в парафії.

Опубліковано в Новости

  8 червня 2019 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив митрополиту Херсонському і Таврійському Іоанну за Всенічним бдінням у Свято-Духівському кафедральному соборі Херсону.

  Під час богослужіння всі присутні були помазані освяченим єлеєм у шанованої ікони праведного Іоанна Руського з часткою його мощей, пам'ять якого свята Церква шанує 9 червня, і який є Небесним покровителем Свято-Духівського кафедрального собору.

Опубліковано в Новости