Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 22 березня 2020 — Уманська єпархія УПЦ

  Увечері 22 березня 2020 року, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн і митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, в співслужінні соборних кліриків, в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона звершили Чин Пасіі, з читанням акафісту Страстям Христовим і Євангелієм від Луки.

  Акафіст до Страстей Христових - твір, який належить авторству архієпископа Херсонського Інокентія (Борисова) (середина XIX століття). Саме гімнографіческіх творіння святителя переповнене подяки Спасителю за Його страждання і хресну голгофському жертву, принесену за весь людський рід.

Опубліковано в Новости
Неділя, 22 березня 2020 00:00

Хресний хід навколо Херсону

  22 березня 2020 року, Високопреосвященнішій Іоанн, митрополит Херсонський и Таврійський, разом з митрополитом Уманським і Звенигородським Пантелеімоном, очолили Хресний хід навколо Херсону з Касперівською іконою і Ризою Божої Матері, частиною Животворящого Хреста Господнього, іконою і мощами праведного воїна флотоводця Феодора Ушакова та іконою всіх Херсонських святих. У хресній ході також брали участь міські священнослужителі.

Опубліковано в Новости

  22 березня 2020 року, в день пам'яті сорока мучеників Севастійських, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив митрополиту Херсонському і Таврійському Іоанну за Божественною літургією в однойменному храмі м. Херсон, з нагоди престольного свята. За богослужінням Архієреям співслужило духовенство міста.

  Під час Літургії возносились сугубі молитви про припинення згубної епідемії. По завершенні богослужіння Владика Іоанн сердечно привітав усіх присутніх зі святом та побажав усім, щоб молитовним заступництвом святих мучеників Севастійських, Господь дарував усім зміцнення у вірі, благочесті та творенні добрих справ. Також, за старанну працю на благо Святої Церкви, активні прихожани були відзначені Архиєрейськими грамотами.

  День пам'яті сорока мучеників, у Севастійському озері замучених, наша Церква відзначає 22 березня. Це глибокий символ, того, що у дні Святого Великого посту, який триває саме 40 днів, ми молитовно згадуємо 40 воїнів, загиблих на початку IV століття. Ці мученики зазнала великих страждань, але не зрадили Віру Христову і є для всіх нас прикладом для наслідування.

Опубліковано в Новости