Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 14 лютого 2021 — Уманська єпархія УПЦ

  14 лютого 2021 року, напередодні свята Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Всенічне бдіння з літією у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані.

   Владиці співслужило духовенство храму.
 
  Стрітення - найголовніша зустріч в історії людства. В особах новонародженого Спасителя і праведного старця Симеона зустрілися дві епохи - Новий Заповіт прийшов на зміну Старому. Для кожної людської душі це свято дуже особисте, бо символізує нашу зустріч із Богом. Насамперед, ту першу справжню зустріч, яка назавжди залишає слід у серці. Далі ми повинні щодня шукати зустрічі з Творцем - у молитві, у Святій Євхаристії, у справах милосердя.
Опубліковано в Новости

  14 лютого 2021 року, в Неділю 36-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті святого мученика Трифона, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Умань.

  Архіпастирю співслужили настоятель храму прот. Вадим Паєвський, прот. Олександр Чучалін та протод. Петро Вірста.

  За Літургією піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про хворих та лікарів.
 

  Наприкінці богослужіння Владика привітав усіх зі святом та звернувся до присутніх зі словами проповіді. З нагоди 25-річчя перебування у священному сані, отця Вадима було нагороджено Орденом "Святителя Димитрія Ростовського".

Опубліковано в Новости