П'ятниця, 07 квітня 2017 00:00

7 квітня – свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з двунадесятих свят Православної Церкви. Воно присвячене події, яку описано в Євангелії від Луки: Діві Марії явився Архангел Гавриїл і сповістив про майбутнє народження Сина Божого і Спасителя світу – Господа нашого Іісуса Христа. Саме слово «благовіщення» означає «добра звістка». Такою благою звісткою стали слова Архангела: «Радуйся, Благодатна! Господь з Тобою; Ти благословенна поміж жонами ... ти знайшла благодать у Бога; І ось ти зачнеш в утробі, і народиш Сина, і даси Йому ймення Іісус »(Лк. 1, 28-38).

В день Благовіщення Пресвятої Богодиці Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі с. Юрківка Звенигородського благочиння. Керуючому Уманською єпархією співслужили благочинний Звенигородського округу прот. Іоанн Лупак, настоятель храму с. Юрківка прот. Андрій Дубровець.

Владика щиро привітав присутніх на богослужінні священиків та мирян зі святом, побажавши їм молитовного Покрову Пресвятої Богородиці.