Середа, 09 серпня 2017 00:00

Архієпископ Пантелеімон відзначив День свого тезоіменитства

9 серпня в Свято-Миколаївському кафедральному соборі Умані молитовно відзначили пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеімона та День тезоіменитства Керуючого єпархією, Високопреосвященнішого архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.

На запрошення Владики, розділити духовну радість до Умані прибули архієреї УПЦ – митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, який очолив Божественну літургію, та єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій.

Високопреосвященнішим Владикам співслужило духовенство Уманської, Вінницької, Могилів-Подільської, Шепетівської та Івано-Франківської єпархій.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за богослужінням було прочитано особливі молитви за лікарів та хворих.

По закінченні Літургії духовенство з хором та нородом проспівали тропар, кондак і величання святому великомученику Пантелеімону, після чого з вітальними словами до Владики-іменинника звернулися митрополит Іоанн та єпископ Олексій, секретар єпархії, духовенство собору, отці благочинні та численні віряни.

Архієпископ Пантелеімон подякував усім за теплі привітання та попросив молитв і підтримки його духовних ініціатив, щоб Господь і надалі давав йому сили ревносно служити на ниві Христовій.

Особливим привітанням порадували Владику вихованці флористичної школи, що діє при храмі Всіх Святих. Діти разом зі своїми наставниками заспівали гарних пісень та вручили імениннику зроблений власноруч подарунок із живих квітів.