Понеділок, 18 грудня 2017 00:00

Всенічне бдіння напередодні престольного свята кафедрального собору

18 грудня 2017 року, напередодні дня пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон відправив святкову Всеношну в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умані.

Архієрею співслужили секретар єпархії прот. Вадим Паєвський, благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло, благочинний Уманського районного округу прот. Олександр Самотуга, духовенство собору та міських храмів.

Після читання Євангелія Владика помазав присутніх освяченим єлеєм.

Святитель Миколай - один із небагатьох святих Церкви Христової, якого вшановують не лише православні люди, але й всі християни і навіть нехристияни. Це дуже показово, оскільки до порожнього колодязя за водою ніхто не піде. Кожен християнин хоча б раз у житті звертався за допомогою до святителя Миколая й отримував її. Про це свідчить велика кількість храмів на честь святителя Миколая на теренах нашої землі. Саме ім`я - Миколай - одне з найбільш поширених у нашому народі. Це свідчить про бажання батьків мати святителя Миколая небесним покровителем для своїх синів.