Неділя, 31 грудня 2017 00:00

Божественна літургія в Неділю Святих Отців

Щоб гідно зустріти велике свято Різдва Христового, Свята Церква веде нас сорокаденним постом, під час котрого кожен з нас повинен очистити своє серце стриманням, посиленими молитвами вдома і у храмі, Таїнством Святого Покаяння і Причастя Святих Христових Таїн. Так християнин повинен прикрасити своє серце для зустрічі з Богомладенцем, так повинен він постійно прикрашати його добродійствами для досягнення Вічного життя. Бо основна ціль існування людини на землі – це підготовка до Вічного Життя з Богом.

31 грудня 2017 року, в Неділю 30-у після П'ятидесятниці, святих отець, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умань.

Архієрею співслужило духовенство храму.
   За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир та спокій в Україні.

Наприкінці Літургії Владика виголосив проповідь на євангельську тему, привітав вірян з воскресним днем та наступаючим цивільним Новим роком.