Понеділок, 08 січня 2018 00:00

У другий день свята Різдва Христового архієпископ Пантелеімон молився на Звенигородщині

Другий день свята Різдва Христового іменується Собором Пресвятої Богородиці: Православна Церква з хвалебними і подячними піснеспівами звертається до Богоматері, що послужила великій таємниці Боговтілення.

У цей день
Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Звенигородка.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Звенигородського округу прот. Іоан Лупак, благочинний Лисянського округу прот. Ілля Кузьменко, прот. Мирон Волос, прот. Миколай Лупак та протод. Петро Вірста.

По завершенні богослужіння Владика Пантелеімон привітав всіх вірян зі світлим святом Різдва Христового, вимовив слово духовного повчання та разом зі всіма присутніми на богослужінні заспівав перед Вертепом колядки.

Прикрасою свята став виступ вихованців недільної школи, які порадували усіх своїми чудовими колядками та віршами. Архієрей подякував дітям за їх старання, вручив солодкі подарунки та закликав всіх нести у світ радісну звістку про народження Спасителя.