Вівторок, 10 квітня 2018 00:00

Уманська єпархія привітала свого Архіпастиря зі Світлим Христовим Воскресінням

Ввечері Світлого Вівторка, священнослужителі, чернецтво та чимало уманчан зібралися в Свято-Миколаївський кафедральний собор, щоб привітати свого Архіпастиря зі Світлим Христовим Воскресінням.

Архієрею співслужили секретар Уманського єпархіального управління протоієрей Вадим Паєвський, члени Єпархіальної ради, благочинні церковних округів єпархії та клірики уманських храмів.

Урочистим співом прикрасив богослужіння архієрейський хор кафедрального собору під керівництвом регента Шарій Н.П.

Після відпусту вечірні благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло виголосив Пасхальне послання Високопреосвященнішого Пантелеімона, архієпископа Уманського і Звенигородського, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Уманської єпархії.

Від кліриків і мирян Архієрея привітав отець Вадим Паєвський.

Владика Пантелеімон подякував усім за Пасхальні привітання і звернувся до духовенства та усіх присутніх з архіпастирським словом.