Середа, 13 березня 2019 00:00

Керуючий єпархією звершив читання третьої частини Великого покаянного канону

13 березня 2019 року, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив читання третьої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Михайлівському храмі м. Умані. Разом зі своїм Архіпастирем молилися настоятель храму прот. Вадим Левко та прот. Іоанн Хортюк.

Прочитавши належну за Уставом частину канону, Владика зачитав Послання Предстоятеля до пастви Української Православної Церкви з нагоди початку Великого посту, після чого звернувся до зібраних у храмі вірян зі словом пастирської настанови. Розкривши важливість посту для спасіння душі, архіпастир особливо наголосив на небезпеках, які чатують на віруючого, що став на шлях посту. Архієрей побажав усім присутнім успішного звершення подвигу посту та радісної зустрічі із Воскреслим Христом.

Владика привітав о. Вадима, який нещодавно відсвяткував свій 60-річний ювілей, з цією знаменною датою та за заслуги перед Українською Православною Церквою нагородив його орденом «Святителя Миколая Чудотворця».

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at: