Субота, 26 жовтня 2019 00:00

Керуючий Уманською єпархією привітав єпископа Хотинського Веніаміна з днем тезоіменитства

26 жовтня 2019 року, в день свята Іверської ікони Божої Матері та пам'яті преподобного Веніаміна Печерського, на запрошення намісника Свято-Успенського чоловічого монастиря с. Кулівці Чернівецької єпархії УПЦ єпископа Хотинського Веніаміна, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь у Божественній літургії, яку очолив митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій у співслужінні архієреїв та духовенства УПЦ.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По закінченні Літургії архієреї привітали єпископа Веніаміна з днем тезоіменитства.