Середа, 02 вересня 2020 00:00

Річниця освячення Свято-Покровського храму с. Ріпки

2 вересня 2020 року, в день пам’яті пророка Самуїла, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі с. Ріпки Лисянського благочиння.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили благочинний Христинівського округу прот. Василій Миханчук, благочинний Маньківського округу прот. Василій Славіта, благочинний Ладижинського округу прот. Георгій Орос, настоятель храму прот. Василій Яводчак, протод. Петро Вірста та запрошене духовенство.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про припинення поширення небезпечних вірусних захворювань.

По закінченні богослужіння Архіпастир привітав ктитора храму Невмиваного Віктора Васильовича з 55-річчям та звернувся до присутніх зі словами проповіді.