Неділя, 03 січня 2021 00:00

Божественна літургія в Неділю Святих Отців

Щоб гідно зустріти велике свято Різдва Христового, Свята Церква веде нас сорокаденним постом, під час котрого кожен з нас повинен очистити своє серце стриманням, посиленими молитвами вдома і у храмі, Таїнством Святого Покаяння і Причастя Святих Христових Таїн. Так християнин повинен прикрасити своє серце для зустрічі з Богомладенцем, так повинен він постійно прикрашати його добродійствами для досягнення Вічного життя. Бо основна ціль існування людини на землі – це підготовка до Вічного Життя з Богом.

3 січня 2021 року, в Неділю 31-у після П'ятидесятниці, святих отець, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умань.

Архієрею співслужило духовенство храму.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про припинення поширення небезпечних вірусних захворювань.

Наприкінці Літургії Владика виголосив проповідь на євангельську тему та привітав вірян з воскресним днем.