П'ятниця, 08 січня 2021 00:00

У другий день свята Різдва Христового митрополит Пантелеімон молився на Звенигородщині

Другий день свята Різдва Христового іменується Собором Пресвятої Богородиці: Православна Церква з хвалебними і подячними піснеспівами звертається до Богоматері, що послужила великій таємниці Боговтілення.

У цей день Високопреосвященніший Пантелеімон, митрополит Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Звенигородка. Владиці співслужили настоятель собору прот. Іоанн Лупак, благочинний округу прот. Миколай Лупак та запрошене духовенство.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про припинення поширення небезпечних вірусних захворювань.

По закінченні Літургії Архіпастир зачитав Різдвяне послання Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, привітав вірян зі світлим святом Різдва Христового та разом зі всіма присутніми заспівав перед Вертепом колядки.

Прикрасою свята став виступ вихованців недільної школи, які порадували усіх своїми чудовими колядками та віршами. Архієрей подякував дітям за їх старання, вручив солодкі подарунки та закликав всіх нести у світ радісну звістку про народження Спасителя.