Субота, 09 жовтня 2021 00:00

Керуючий єпархією привітав митрополита Іоанна з днем небесного покровителя

9 жовтня 2021 року, в день пам'яті святого апостола Іоанна Богослова, в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона Божественну літургію очолив митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим. Владиці співслужили митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископи Городницький Олександр та Вознесенський і Первомайський Алексій, а також духовенство Херсонської єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння підносилися сугубі молитви за мир в Україні, про припинення ворожнечі і негараздів в нашій країні і припинення згубної епідемії.

Після закінчення Літургії Владика Пантелеімон та архієреї привітали митрополита Іоанна з днем небесного покровителя.