Останні новини
  Всенічне бдіння напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці у Свято-Миколаївському кафедральному соборі звершив архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон.
 Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики собору.

Головною темою співів і всіх богослужбових текстів цього великого свята є Покров Цариці Небесної, простягнений над усіма, хто з вірою і молитвою до Неї приходить: "Освящается небо и земля, Церковь же светится и людие вси веселятся: се бо Мати Божия, со ангельскими воинствы, с Предтечею и Богословом, с пророки же и апостолы, невидимо вшедши, за христианы молится Христу, помиловати град и люди, славящия Тоя Покрова праздник" (стихіра на "Господи, воззвах" великої вечірні).

На богослужінні б
агаторазово звучить тропар свята, наповнений духовною радістю про благодатний Покров Цариці Небесної: "Днесь, благовернии людие, светло празднуем, осеняеми Твоим, Богомати, пришествием, и к Твоему взирающе пречистому образу, умильно глаголем: покрый нас честным Твоим Покровом, и избави нас от всякаго зла, молящи Сына Твоего Христа Бога нашего спасти души наша".

Під час полієлею, найурочистішої частини богослужіння, архієпископ Пантелеімон звершив повне кадіння храму при співі хором і духовенством величання Божої Матері: "Величаем Тя, Пресвятая Дево и чтим Покров Твой святый: Тя бо виде святый Андрей на воздусе, за ны Христу молящуюся".

Після прочитання євангельського зачала Владика помазав духовенство та парафіян освяченим єлеєм.

Завтра Керуючий єпархією очолить Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бузівка Жашківського району. Початок богослужіння о 9:00.
  13 жовтня 2017 року в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умані було звершено читання акафісту Покрову Божої Матері.

Очолив богослужіння Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, у співслужінні секретаря єпархіального управління прот. Вадима Паєвського, благочинного Уманського міського округу прот. Олександра Смагла, благочинного Уманського районного округу прот. Олександра Самотуги та духовенства міста.

По завершенні акафісту Архієрей помазав усіх присутніх освяченим єлеєм.
  13 жовтня, у переддень святкування Покрова Пресвятої Богородиці і Дня захисника Вітчизни у приміщенні Звенигородської районної ради відбулося вшанування воїнів АТО та волонтерів. Серед інших достойників відзнакою "За служіння Богові і Україні" від всеукраїнського об"єднання "Країна" був нагороджений благочинний Звенигородського округу Уманської єпархії, настоятель Спасо-Преображенського собору м. Звенигородка прот. Іоанн Лупак.

Протоієрей Іоанн та духовенство Звенигородського благочиння активно надають різнобічну допомогу воїнам АТО та мирним мешканцям, що постраждали в результаті військових дій на Сході України.