Останні новини
  16-18 жовтня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона, клірик Уманської єпархії прот. Андрій Погорілий взяв участь у щорічних зборах військових священнослужителів УПЦ. Збори відбулися на базі військової частини Т0300 міста Чоп, Мукачівської єпархії.
 
  У рамках відкриття зборів 16 жовтня відбулася зустріч голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина з керуючим Мукачівською єпархією митрополитом Мукачівським і Ужгородським Феодором.

  Після завершення зустрічі для гостей та військовослужбовців частини було проведено урочистий духовний концерт, за участі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та хору священиків єпархії.

  17 жовтня в Успенському храмі м. Чоп митрополит Августин, у співслужінні митрополита Феодора та священнослужителів-капеланів, звершив Божестенну літургію. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир на Українській землі.

  Після соборної молитви розпочалася військова конференція «Військове духовенство УПЦ у системі штатного військового капеланства (духовенства) України: виклики сьогодення та перспективи розвитку».

  Зібрання традиційно розпочалось із молитви, після чого було зачитано Привітання учасникам зборів від Предстоятеля УПЦ: «Ми, як і раніше, вважаємо духовно-пастирську опіку військовослужбовців одним із пріоритетних напрямків діяльності Української Православної Церкви. Водночас, не залишаючи поза увагою ваше повсякденне пастирське служіння, засвідчуємо про наше розуміння складнощів капеланського служіння в умовах сьогодення і молимося за усіх вас», — зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Опубліковано в Новости
  18 жовтня 2018 року, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Велике освячення Свято-Миколаївського храму с. Кобринова Гребля Тальнівського району.

  У звершенні освячення храму і Божественної літургії Його Високопреосвященству співслужили благочинний Тальнівського округу прот. Сергій Бардецький, благочинний Звенигородського округу прот. Іоан Лупак, настоятель храму прот. Дмитрій Красносельський та духовенство району.

  За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

  Після відпусту Літургії митрополит Пантелеімон звернувся до духовенства та мирян зі словами привітання та духовного повчання.

  Благодійників, які виявили старанність при будівництві і підготовці храму до Великого освячення, було нагороджено орденами та архієрейськими грамотами, після чого Владика преподав усім присутнім святительське благословення.
Опубліковано в Новости