Останні новини Уманської Єпархії
Неділя, 10 березня 2019 00:00

Вечірня з Чином прощення

Ввечері 10 березня 2019 року духовенство та чимало вірян зібралися в Свято-Миколаївському кафедральному соборі, щоб із спільною молитвою вступити в період святої Чотиридесятниці. Після уставної Вечірні було звершено Чин прощення, який очолив митрополит Пантелеімон.

Владика зачитав Послання Предстоятеля до пастви Української Православної Церкви з нагоди початку Великого посту, після чого звернувся до пастви з архіпастирським словом, закликаючи всіх щиро пробачити образи своїм ближнім і самим попросити прощення у всіх, кому заподіяли образу.

По завершенні слова Владика Пантелеімон попросив прощення у всіх присутніх у храмі, після чого всі по одному підходили до Архієрея та просили прощення і благословення на духовний подвиг Великого посту.
  10 березня 2019 року, в Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умані. Архієрею співслужило духовенство храму.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По закінченні Літургії Владика зачитав Послання Предстоятеля до пастви Української Православної Церкви з нагоди початку Великого посту, привітав усіх зі святом та звернувся до присутніх зі словами проповіді, в якій розповів про духовне значення нинішнього недільного дня.