Останні новини
Вівторок, 12 березня 2019 00:00

ОБЕРЕЖНО, ДЕЗІНФОРМАЦІЯ!!!

Канцелярія Уманського Єпархіального Управління УПЦ спростовує неправдиву інформацію про те, що нібито релігійні громади сіл Родниківка та Пугачівка Уманського району перейшли із Української Православної Церкви до так званої Православної Церкви України.

Цей фейк 10 березня 2019 року розповсюдив офіційний сайт міста Умані «04744.info» з посиланням на сторінку Уманської районної державної адміністрації у соцмережі Facebook.

Вказані парафії продовжують перебувати в канонічній єдності з Вселенським Православям, в лоні Української Православної Церкви та залишаються вірними своєму Предстоятелю Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.

Збори релігійних громад сіл Родниківка та Пугачівка не проводились та ніякі дії стосовно переходу з УПЦ до ПЦУ громадами не приймались. Якщо хтось десь і збирався і кудись переходив, то і рішення їх на «певному рівні».

Ще раз нагадуємо всім, що право визначення до релігійної приналежності має, виключно, тільки релігійна громада. Збори територіальних общин ні в якій мірі не вирішують долю парафії, як би цього кому не хотілось, а їх ініціатива та дії є антиконституційними, свавіллям та порушенням законів України. А так звані «інформатори» своїми фейками атакують психологічно і бажане видають за реальність.

Звертаємось до вірних чад Уманської єпархії УПЦ та до всіх, хто цікавиться життям Церкви з проханням черпати інформацію з офіційних першоджерел – Канцелярії Єпархіального Управління, а не в тих, хто не має ні сорому, ні совісті, ні, тим більше, ніякого відношення до Церкви.

Опубліковано в Новости

  12 березня 2019 року, у вівторок другої седмиці Великого посту, за Великим повечірям митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив читання другої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Успенському храмі м. Умані.

  Разом зі своїм Архіпастирем молилися секретар єпархії та настоятель храму прот. Вадим Паєвський, духовенство храму і парафіяни.

 

   Великий канон складається з 250 тропарів і Великим іменується не тільки через незвично велику кількість віршів, але і по висоті думок і силі їх вираження. Він читається за великопісним богослужінням в храмах ось уже майже 1200 років. Вслухаючись в слова канону, ми знову переживаємо історичні шляхи всього світу, діяння і долі великих грішників і праведників, співвідносимо їх зі своїм власним життям. З глибин душі підноситься невпинний слізний голос: "Помилуй мене, Боже, помилуй мене!».

Опубліковано в Новости