Останні новини
  Увечері 17 березня 2019 року митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Пасію з читанням акафісту Страстям Господнім у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

17 березня 2019 року, у Неділю першу Великого посту, Торжество Православ'я, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили священники собору.

Після відпусту Літургії на середину храму були урочисто винесені святі ікони Христа Спасителя і Пресвятої Богородиці, перед якими і було звершено древній богослужбовий Чин, історія якого сягає IX ст.

По завершенні Чину Торжества Православ'я Архіпастир звернувся до присутніх зі словами проповіді.