Останні новини

10 червня 2019 року, в день пам'яті блаженної Домніки Олешківської, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн і митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершили Божественну літургію в нижньому приділі на честь святої рівноапостольної Ніни будується Успенського храму, розташованого на місці Успенського жіночого монастиря (м Олешки), в якому трудилася свята Домніка і який був зруйнований безбожною владою.

За святковим богослужінням Високопреосвященнішим владикам співслужили настоятель парафії протоієрей Симеон Бабійчук та священнослужителі єпархії.

Після закінчення літургії відбувся молебень біля раки з мощами блаженної. У своєму слові митрополит Іоанн привітав усіх присутніх зі святом та побажав, щоб свята угодниця Божа була нашою молитовної заступницею перед Богом і допомагала у всіх нелегких земних трудах.