Понеділок, 04 грудня 2017 12:42

Український суд черговий раз встановив незаконність дій по переведенню храму Горлівської єпархії в розкол

4 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Донецького господарського апеляційного суду в Харкові у справі про конфесійну приналежність Стрітенського храму Костянтинівки. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Горлівської єпархії. Суд визнав недійсним рішення парафіяльних зборів Стрітенського … Продовжити читання

4 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Донецького господарського апеляційного суду в Харкові у справі про конфесійну приналежність Стрітенського храму Костянтинівки. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Горлівської єпархії.

Суд визнав недійсним рішення парафіяльних зборів Стрітенського храму від 10 липня 2015 року про зміну конфесійної приналежності, ніж констатував перемогу Горлівської єпархії.

Нагадаємо, у квітні 2015 року місцевий бізнесмен Шапран Ю.В. за власним розсудом організував зміну складу парафіяльної ради Стрітенського храму м. Костянтинівка і «переведення» отриманої псевдопарафії до розколу. Проте 16 травня 2016 року Господарський суд Донецької області у Харкові вперше визнав незаконність змін у складі парафіяльної ради Стрітенського храму. Пізніше суди неодноразово підтверджували це рішення.

Представники «Київського патріархату» мають право протягом 20 днів подати апеляційну скаргу до апеляційного суду Києва.

Раніше, у квітні цього року, аналогічне рішення вже виносив Донецький апеляційний господарський суд у Харкові.

Просмотров: 176

Прочитано 92 разів