П'ятниця, 05 січня 2018 19:12

Напередодні Різдва Христового Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

6 січня 2018 року, у Навечір’я Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.  Його Блаженству співслужили … Продовжити читання

6 січня 2018 року, у Навечір’я Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,  керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія обителі у священному сані.

Всенічне бдіння, що звершується у Різдвяний святвечір, відрізняється від інших богослужінь своєю структурою – воно складається з великого повечір’я з літією та освяченням хлібів, а також полієлейної утрені з першим часом. 

По завершенні богослужіння Митрополичий хор виконав різдвяні піснеспіви.

Завтра о 8:30 у Трапезному храмі відбудеться урочиста Божественна літургія, яку очолить Блаженніший Митрополит Онуфрій. Богослужіння транслюватиметься українськими телеканалами.

Нагадаємо, сьогодні вранці Предстоятель очолив Літургію святителя Іоанна Златоустого та різдвяну вечірню у цьому ж храмі.
Просмотров: 1199

Прочитано 75 разів