Четвер, 11 січня 2018 20:42

Предстоятель прибув з архіпастирським візитом у Почаїв

Триває візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія до західних єпархій УПЦ. 12 січня 2018 року в рамках архіпастирського візиту до західних єпархій УПЦ Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький … Продовжити читання

Триває візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія до західних єпархій УПЦ.

12 січня 2018 року в рамках архіпастирського візиту до західних єпархій УПЦ Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Ввечері 12 січня Його Блаженство прибув до Почаївської Лаври. Предстоятеля зустрів намісник Лаври Митрополит Почаївський Володимир, Митрополит Тернопільський Сергій, братія монастиря та учні Почаївської загальносвітньої школи 1-3 ступенів разом із директором та іншими викладачами. Діти привітали Предстоятеля із Різдвом Христовим і проспівали йому колядки, Його Блаженство подякував юним почаївцям, дав їм житейські настанови, благословив їх та вручив кожному святковий подарунок.

Потім Блаженніший Владика очолив святкове вечірнє богослужіння в Успенському соборі, привітав братію та парафіян Лаври із Різдвом Христовим та днем памяті святителя Петра Могили і всіх помазав освяченим єлеєм.

Завтра у цьому ж соборі Предстоятель звершить Божественну літургію, початок о 9.00.

Нагадаємо, сьогодні вранці Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив богослужіння у Зимненському жіночому монастирі.