Вівторок, 16 січня 2018 09:13

На Житомирщині з розколу повернувся священик з паствою

14 січня 2018 року  у Свято-Покровському храмі Коростеня відбувся чин покаяння колишнього священика так званого Київського патріархату. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Овруцької єпархії. У присутності митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона Василенко Анатолій Станіславович разом з більшістю … Продовжити читання

У присутності митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона Василенко Анатолій Станіславович разом з більшістю своїх парафіян приніс каяття у гріху розколу та поверувся до єдиної канонічної Православної Церкви.

Нагадаємо, рік тому колишній клірик УПЦ повернувся до лона Церкви після перебування в розколі. Згодом до лона Української Православної Церкви повернувся з розколу намісник чоловічого монастиря на Закарпатті.