Неділя, 11 лютого 2018 08:46

Митрополит Лука провів зустріч з педагогами недільних шкіл Запоріжжя (+відео)

10 лютого 2018 року семінар у Класичному приватному університеті зібрав вчителів недільних шкіл Запорізької єпархії УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії. Серйозна і відверта розмова з митрополитом Запорізьким і Мелітопольським Лукою змусила педагогів задуматися … Продовжити читання

10 лютого 2018 року семінар у Класичному приватному університеті зібрав вчителів недільних шкіл Запорізької єпархії УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Серйозна і відверта розмова з митрополитом Запорізьким і Мелітопольським Лукою змусила педагогів задуматися про свою роботу як покликання і служіння, було піднято питання про проблеми Церкви в сучасному світі, про те, де брати сили і як не сумувати.

Методист Запорізької єпархії Борхович С. Н. запропонувала присутнім згадати свої досягнення, поміркувати про різні грані свого життя, подолати страх і дозволити собі нові захоплення і відкриття.

Вчителям були розкриті деякі секрети організації дитячих екскурсій, після чого педагогічним групам було запропоновано розробити паломницьку поїздку.

Найкрасивішою частиною семінару став майстер-клас від художниці Польової Олесі з написання сов, кожна з яких виявилася унікальною і неповторною.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 211

Прочитано 67 разів