П'ятниця, 09 березня 2018 19:41

Вандали намагалися спалити храм УПЦ у Києві (фото, відео)

У ніч з 9 на 10 березня 2018 року, орієнтовно о 3 годині ночі, невідомі здійснили підпал храму на честь Преображення Господнього, що знаходиться біля Київського міського протитуберкульозного диспансера № 1 Оболонського району міста Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт mitropolia.kiev.ua.

Невідомі розбили вікно, залили всередину горючу суміш та підпалили храм.

На місце події прибули співробітники поліції. За фактом злочину відкрито кримінальне провадження.

Храм зазнав значних пошкоджень і потребує ремонту.

Ті хто бажає надати посильну допомогу для відновлення церкви, можуть звернутися до настоятеля Спасо-Преображенського храму протоієрея Олександра Проченка.

Це вже не перший акт вандалізму стосовно цього храму. 1 жовтня 2015 року зловмисники залишили на стіні церковної будівлі образливі надписи, що дискредитували та зводили безпідставні наклепи на Українську Православну Церкву.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!