Субота, 24 березня 2018 09:05

У Києво-Печерській Лаврі для людей із синдромом Дауна був відслужений молебень

У Міжнародний день людини з синдромом Дауна, який відзначається 21 березня, Києво-Печерська Лавра прийняла людей з синдромом Дауна. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт обителі. Братія монастиря відслужила молебень перед частинкою мощей преподобного Агапіта Печерського, яка … Продовжити читання

Братія монастиря відслужила молебень перед частинкою мощей преподобного Агапіта Печерського, яка була виставлена у Хрестовоздвиженському храмі спеціально до приїзду гостей.

«З радістю приймала братія соціального відділу пацієнтів Психоневрологічного диспансеру № 4 м. Києва. З дитячою безпосередністю і благоговінням гості слухали архімандрита Гліба, якому допомагав ієродиякон Філарет. Всіх окропили святою водою, подарували іконки, лаврський шоколад, священнослужителі закликали не залишати добру традицію відвідин святої обителі в дні Великого посту», — йдеться на сайті Києво-Печерської Лаври.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!