П'ятниця, 03 травня 2019 10:38

У Світлу Суботу Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкову Літургію в Почаївській Лаврі

Триває Архіпастирський візит Предстоятеля у західні єпархії Української Православної Церкви. 4 травня 2019 року, у суботу Світлої седмиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успeнському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству … Продовжити читання

Триває Архіпастирський візит Предстоятеля у західні єпархії Української Православної Церкви.

4 травня 2019 року, у суботу Світлої седмиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успeнському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, ректор Почаївської духовної семінарії єпископ Шумський Іов, а також духовенство обителі та гості у священному сані.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На малому вході Предстоятель удостоїв братію монастиря у священному сані богослужбових нагород.

По завершені Літургії Блаженніший Архіпастир привітав вірян зі святом Пасхи Христової та благословив усіх присутніх.

Нагадаємо, вчора, 3 травня, Блаженніший Владика звершив Божественну літургію в Успенському соборі Святогорського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря на Волині.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!


Просмотров: 408

Прочитано 114 разів