Четвер, 10 вересня 2020 10:20

Вийшли з друку «Вказівки до богослужінь» та календарі Української Православної Церкви на 2021 рік

З питань гуртового продажу для єпархій звертатися за телефоном: ‎+38 (096) 089 66 49 з 15:00 до 17:00.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

З питань гуртового продажу для єпархій звертатися за телефоном: ‎+38 (096) 089 66 49 з 15:00 до 17:00.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ видав «Вказівки до богослужінь» та календарі Української Православної Церкви на 2021 рік, що містять відомості про свята, пам’ять святих, трапези та приписи щодо богослужінь.

Календарі Української Православної Церкви друкуються українською та російською мовами. До друку календарі підготовлено СІПВ УПЦ та Календарною комісією УПЦ.

«Вказівки до богослужінь» є офіційним виданням УПЦ та описують детальний порядок звершення богослужінь на кожен день церковного року. При складанні даного видання особлива увага приділяється приписам Типікону та відзначенню днів пам’яті особливо шанованих святих Української Православної Церкви.

В додатку надруковано полієлейну службу преподобному Онуфрію Великому в поєднанні зі службою преподобному Петру Афонському.

Окрім того, видано календарі:

Настінний (плакат) містить місяцеслов та вказівки щодо богослужбових читань, а також напутнє слово Блаженнішого Митрополита Онуфрія;

Настінний (перекидний), окрім відомостей про свята, трапези та пам’ять святих, містить фото архіпастирського служіння Предстоятеля УПЦ з повчальними цитатами (виданий українською мовою);

Кишеньковий містить докладний місяцеслов із вказівками щодо богослужбових читань та трапез. Виготовлений у малому, зручному для повсякденного використання форматі.

Наприкінці вересня очікується вихід офіційного богослужбового календаря Української Православної Церкви (настільного), що міститиме зокрема оновлену довідкову та контактну інформацію про Українську Православну Церкву. Про його появу буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія випущено нове, перероблене і доповнене видання богослужбових Міней. Придбати нове видання, як і вищезазначену богослужбову літературу можна також на складі-магазині Київської Митрополії та в інтернеті за посиланням.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 465

Поділитися:

Прочитано 9114 разів