Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 грудня 2017
Медичний персонал і пацієнтів військового госпіталю в Сєверодонецьку привітав зі святом представник Сєверодонецької єпархії, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 5 грудня 2017 року, напередодні Дня збройних сил України , з благословення архієпископа Сєверодонецького і Старобільського Никодима, прес-секретар єпархії ієромонах Мелетій (Шаповалов) відвідав військовий госпіталь в Сєверодонецьку. Священик … Продовжити читання
Опубліковано в Новини УПЦ
4 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Донецького господарського апеляційного суду в Харкові у справі про конфесійну приналежність Стрітенського храму Костянтинівки. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Горлівської єпархії. Суд визнав недійсним рішення парафіяльних зборів Стрітенського … Продовжити читання
Опубліковано в Новини УПЦ
  4 грудня 2017 року, в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, день 100-річчя інтронізації святителя Тихона, Патріарха Московського і всієї Русі, в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві відбулося урочисте богослужіння.

У центрі храму було встановлено ​​раку з чесними мощами святителя Тихона, Патріарха Московського, які 29 листопада цього року, до початку Архієрейського Собору Руської Православної Церкви, були принесені в кафедральний собор з Донського ставропігійного чоловічого монастиря.

Богослужіння очолив Блаженніший Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II.

Божественну літургію звершили Предстоятелі та глави делегацій Помісних Православних Церков, які беруть участь в урочистостях з нагоди 100-річчя відновлення Патріаршества в РПЦ: Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл III; Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил; Святіший Патріарх Сербський Іриней; Блаженніший Патріарх Румунський Даниїл; Блаженніший Архієпископ Кіпрський Хризостом II; Блаженніший Архієпископ Тірани і всієї Албанії Анастасій; Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава; Блаженніший Митрополит Чеських земель і Словаччини Ростислав; Блаженніший Митрополит всієї Америки і Канади Тихон; митрополит Ахалцихський і Тао-Кларжетскій Феодор, глава делегації Грузинської Православної Церкви; митрополит Ловчанський Гавриїл, глава делегації Болгарської Православної Церкви.

У богослужінні брали участь постійні члени Священного Синоду Руської Православної Церкви і Предстоятелі автономних і самоврядних частин Московського Патріархату, учасники Архієрейського Собору Руської Православної Церкви, зокрема, Керуючий Уманською єпархією, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон; члени делегацій Помісних Православних Церков; духовенство.

У храмі молилися численні священнослужителі, чернецтво та миряни.

По закінченні Літургії Святіший Патріарх Кирил звернувся до присутніх на богослужінні з вітальним словом.

З привітанням від імені представників усіх Помісних Православних Церков виступив Блаженніший Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II.

Потім в трапезних палатах Храму Христа Спасителя відбувся урочистий прийом з нагоди 100-річчя відновлення Патріаршества в РПЦ.

За матеріалами сайту patriarchia.ru