Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 18 березня 2018
  18 березня, у Неділю четверту Великого посту, коли Церква святкує преподобного Іоанна Лествічника, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили священики собору.

Незважаючи на мороз та заметіль, на урочисте архієрейське богослужіння зібралося чимало уманчан.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир та спокій в Україні.

По завершенні Літургії Владика звернувся до пастви зі словом духовного повчання, а при виході з храму преподав кожному своє святительське благословення.
  Увечері 18 березня 2018 року архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив третю в цьому році Пасію з читанням акафісту Страстям Господнім у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору. Владикою було прочитане страсне Євангеліє від Луки.

Чин Пасії є особливим зворушливим великопісним богослужінням, укладачем якого є святитель Петро Могила, митрополит Київський. В основі Пасії - читання Євангельских текстів про останні події земного життя Спасителя, зокрема, про Його страждання та Хресну смерть.