Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 31 березня 2018
  31 березня, в Лазареву суботу, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Успенському храмі с. Ропотуха Уманського району.

За Божественною літургією Владиці співслужили благочинний Ладижинського округу та настоятель храму прот. Георгій Орос і духовенство благочиння.

Під час богослужіння було піднесено сугубу молитву за мир та спокій в Україні.

Після відпусту Владика Пантелеімон привітав духовенство з очищенням душ, звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх присутніх іконками Пресвятої Богородиці.
  31 березня 2018 року, напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі Умані у співслужінні соборного духовенства.

Після полієлею Владика прочитав особливу молитву на благословення ваій (молодих зелених гілок) і окропив святою водою букети з верби, а також гілочки верби, які тримали в своїх руках присутні.

По завершенні окроплення Архіпастир помазав духовенство і вірян освяченим єлеєм.