Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 10 квітня 2018
 10 квітня 2018 року, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі міста Умань.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії та настоятель храму прот. Вадим Паєвський, прот. Іоан Хортюк, прот. Вадим Левко, прот. Олександр Чучалін, прот. Феодор Боцу, протод. Петро Вірста і дияк. Ярослав Демченко.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

На завершення Літургії  відбувся хресний хід із читанням чотирьох воскресних Євангелій, після чого Владика Пантелеімон подякував духовенству та мирянам за спільну молитву, а також привітав усіх із Пасхою Христовою.
  Ввечері Світлого Вівторка, священнослужителі, чернецтво та чимало уманчан зібралися в Свято-Миколаївський кафедральний собор, щоб привітати свого Архіпастиря зі Світлим Христовим Воскресінням.

Архієрею співслужили секретар Уманського єпархіального управління протоієрей Вадим Паєвський, члени Єпархіальної ради, благочинні церковних округів єпархії та клірики уманських храмів.

Урочистим співом прикрасив богослужіння архієрейський хор кафедрального собору під керівництвом регента Шарій Н.П.

Після відпусту вечірні благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло виголосив Пасхальне послання Високопреосвященнішого Пантелеімона, архієпископа Уманського і Звенигородського, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Уманської єпархії.

Від кліриків і мирян Архієрея привітав отець Вадим Паєвський.

Владика Пантелеімон подякував усім за Пасхальні привітання і звернувся до духовенства та усіх присутніх з архіпастирським словом.