Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 17 червня 2019 — Уманська єпархія УПЦ
  Напередодні дня памяті святих новомучеників і сповідників Уманської землі, Високопреосвященніший митрополит Пантелеімон звершив Всенічне бдіння в головному храмі єпархії.

Архієрею співслужили секретар єпархії прот. Олександр Смагло, духовенство кафедрального собору та міських храмів.

Після читання Євангелія Владика помазав присутніх освяченим єлеєм.

Завтра після Божественної літургії відбудеться Хресний хід, який розпочнеться об 11:00 і пройде за маршрутом: Свято-Миколаївський собор – вул. Небесної Сотні – пл. Соборності – вул. Європейська, 27.
  Запрошуємо всіх небайдужих розділити спільну молитву за мир та спокій в Україні.

17 червня 2019 року, у День Святого Духа, Високопреосвященніший Пантелеімон, митрополит Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умань.

Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир в Україні та єдність Православної Церкви.