Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 21 травня 2023 — Уманська єпархія УПЦ

   21 травня 2023 року, в Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого та день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив богослужіння в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умань.
   Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.
   З Неділею 6-ю після Пасхи добігає кінця і спів пасхальних піснеспівів, які будуть звучати за богослужіннями на наступній седмиці до середи (віддання свята Пасхи) включно.

Опубліковано в Новости

  21 травня 2022 року, напередодні Неділі 5-ї після Пасхи та дня пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон відслужив Всенічне бдіння в Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умані.
   Архієрею співслужило духовенство єпархії.
   Після читання акафісту святителю Миколаю та Євангелія Владика помазав присутніх освяченим єлеєм.

   Святитель Миколай - один із небагатьох святих Церкви Христової, якого вшановують не лише православні люди, але й всі християни і навіть нехристияни. Це дуже показово, оскільки до порожнього колодязя за водою ніхто не піде. Кожен християнин хоча б раз у житті звертався за допомогою до святителя Миколая й отримував її. Про це свідчить велика кількість храмів на честь святителя Миколая на теренах нашої землі. Саме ім`я - Миколай - одне з найбільш поширених у нашому народі.

Опубліковано в Новости