Понеділок, 20 жовтня 2014 00:00

Єпархія поповнюється храмами

20 жовтня 2014р., Керуючий Уманською єпархією Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський відвідав у Звенигородському благочинні два храми.

Один з них, в Мизинівці, реконструйований після довгих років запустіння стараннями земляка, керівником Київської торгово – промислової палати Засульським Миколою Васильовичем. Відновлено не лише будівлю, а й почато внутрішнє оздоблення – встановлено новий іконостас, на якому розміщенні живописні ікони місцевих майстрів. Свято-Георгіївський храм, який в народі називають козацьким, став окрасою села. Настоятель храму ієромонах Антоній (Блажко) розповів архієпископу про підготовку до освячення храму.

В с. Юрківці продовжуються внутрішні будівельні роботи. Споруда храму зовні майже завершена, ведеться благоустрій території, встановлюються внутрішні двері, монтується іконостас, збудовані хори, шпаклюються стіни, змонтований підігрів підлоги, на яку викладена плитка. Свято-Покровський храм вражає архітектурною красою. Прихожани та благодійники намагаються завершити роботи з добудови в стислий термін.

Високопреосвященніший Пантелеімон висловив настоятелям храмів архіпастирські настанови щодо подальших робіт.

Прочитано 603 разів