Субота, 13 грудня 2014 00:00

Святий апостоле Андріє, моли Бога за нас!

12 грудня 2014 року, напередодні дня пам"яті святого апостола Андрія Первозванного,  Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, очолив вечірнє полієлейне богослужіння в кафедральному соборі м. Умань.

13 грудня 2014, в самий день свята, Владика звершив Божественну літургію в храмі на честь св. апостола Іоанна Богослова с. Соколівка Жашківського району.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний округу прот. Василь Любківський, настоятель храму та запрошені гості.

На малому вході, за старанні труди на благо Святої Матері Церкви і народу Божого настоятель храму протоієрей Андрій удостоєний права носіння палиці.

Після сугубої ектенії Високопреосвященніший Владика звершив молитву про мир в Україні.

Після закінчення літургії і молебню відбулося вручення Архієрейських Грамот благодійникам храму, а також привітання настоятеля з Днем Ангела і тридцятирічним ювілеєм.