Четвер, 15 січня 2015 00:00

''Він спасе людей Своїх від гріхів їх'' (Мф. 1, 21)

14 січня 2015 року, в день свята Обрізання Господнього та пам’яті святителя Василія Великого, Керуючий Уманською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Христинівка.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Христинівського церковного округу протоієрей Василь Миханчук та духовенство, що супроводжувало Владику у пастирській поїздці.

Під час служби Божої Високопреосвященніший Владика проголосив молитву про мир на Україні. Проповідь мав протоієрей Микола Іщенко, настоятель Уманського храму на честь святих Кирила і Мефодія.

Після закінчення Літургії Владика привітав усіх присутніх із святом Обрізання Господнього, днем пам’яті святителя Василія Великого та Новим роком і закликав присутніх щиросердно молитися, щоб мир Божий завжди перебував в наших душах і в нашій Україні.

За заслуги перед Святою Церквою настоятелю храму, протоієрею Василю Миханчуку вручено орден Почаївської ікони Божої Матері. Юні прихожани храму привітали Високопреосвященнішого Владику , заспівавши йому різдвяні колядки.

Ввечері цього ж дня, Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон очолив Всенічне бдіння у Свято- Миколаївському кафедральному соборі Умані.

Прочитано 1023 разів