Неділя, 01 березня 2015 00:00

Торжество Православ'я

Неділю 1-шу Великого посту свята Православна Церква іменує неділею Торжества Православ’я, у цей день святкується перемога канонічного православ’я над єрессю іконоборства та іншими єресями, що загрожували чистоті православного віровчення.
28 лютого о 17-й годині у Свято-Миколаївському кафедральному соборі було відслужено всенічне бдіння перед недільним днем. Богослужіння очолив Високопреосвященнійший Пантелеімон, Архієпископ Уманський та Звенигородський.
Великий піст – це особливий, благодатний час для молитви і каяття, і дійсно, з початком Посту у храмі побільшало людей, а в суботній вечір зібралась така кількість сповідників, що сповідь у соборі тривала навіть по завершенні всенічного бдіння.
У неділю, 1 березня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі були відслужені дві Божественні літургії. Пізню Божественну Літургію очолив Владика Пантелеімон, по завершенні архієрейської Божественної літургії разом із священиками відслужив урочистий молебен на честь Торжества Православ’я за особливим чином.
На завершення Богослужіння Владика привітав всіх зі святом, розповів про історію святкування, а також закликав всіх поститися і виправляти свої гріхи.
Прочитано 764 разів