Неділя, 14 червня 2015 00:00

Воскресна служба

У суботу 13 червня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі було відслужено всенічне бдіння, яке очолив Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Уманський і Звенигородський.

У Неділю 2-у по П’ятидесятниці Свята Православна Церква відзначає пам’ять Всіх Святих в Землях Русі просіявших. О 6 годині 40 хвилин розпочалася рання Божественна літургія, яку звершували ієромонах Антоній (Гаврилов) та ієрей Олександр Чучалін. 
Особливо радісно під час літургії було спостерігати Таїнство Святого Причастя, за яким причащалися малюки - можна тільки порадіти за тих православних батьків, котрі, виконуючи Євангельське Слово Господа, пускають приходити до Нього своїх дітей.

Пізня Божественна літургія розпочалася о 9 годині 30 хвилин і була звершена Архієрейським чином. За літургією були присутні молільники, яким подабається виняткова краса і велич архієрейського служіння. По завершенні літургії владика Пантелеімон очолив святковий молебен Всім Святим в Землях Русі просіявших та прочитав молитви звернені до Господа і пророка Іллії про дарування дощу.

На вечірньому Богослужінні Його Високопроесвященство разом з священиками собору відслужив акафіст Всім Святим.

Прочитано 801 разів