П'ятниця, 26 червня 2015 00:00

Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон відвідав монастир на Житомирщині

26 червня 2014 року, Українська Православна Церква молитовно вшановує пам'ять святої преподобномучениці Анастасії Римлянині. Саме ця свята є покровительницею і хранительницею міста Житомира і православних житомирян.

Традиційно у цей день сотні паломників, духовенства і гостей збираються у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі, який святкує своє престольне торжество.

Цьогоріч святу Божественну літургію під відкритим небом, на території обителі очолив Високопреосвященніший Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський. Владиці співслужили: митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Гурій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеймон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Львівський і Галицький Філарет, духовенство Житомирської єпархії та інші.

Урочисте богослужіння зібрало сотні вірян та паломників. Насамкінець молитви митрополит Павел привітав усіх зі святом, розповів про подвиги і мученицьку смерть преподобномучениці Анастасії, закликав присутніх постійно і усердно молитися до святої.

 

За матеріалами Офіційного сайту Житомирської єпархії.

Прочитано 772 разів