Четвер, 16 липня 2015 00:00

Акафіст святителю Миколаю

В кафедральному соборі Умані в четвер 16 липня був відслужений акафіст покровителю нашого храму – святителю Миколаю архієпископу Мірлікійському.
Служіння акафисту очолив Високопреосвященнійший Пантелеімон йому співслужили священики собру.
Слухаючи читання акафісту та спів приспівів у душі згадується життя Святителя, те, скільком людям він допоміг, врятував від смерті та ганьби.
У серці з'являється надія на допомогу Святителя, душа відчуває, що і її прохання будуть почуті і милостивий Святий допоможе і їй.
І з храму людина виходить вже іншою, зникла невпевненість, туга, майбутнє вже не здається таким безрадісним, так як знаєш, що молитвами Святителя. Господь виконає твої прохання і все обов’язково повернеться на краще.
По завершенні акафісту владика помазав всіх присутніх святим маслом.
Галерея зображень