×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1198

П'ятниця, 25 вересня 2015 00:00

Молитви за мир на Україні на Святій Землі

10-16 вересня 2015 року Його Високопреосвященство Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, здійснив  паломницьку поїздку на Святу Землю.

Владика з паломниками був прийнятий Патріархом Єрусалимським  Блаженнішим  Феофілом, у якого взяв благословення на відвідини Святих місць. Під час аудієнції  архієпископ Пантелеімон подякував  Патріарха за його постійні молитви про  мир в Україні.   

Під час перебування в Єрусалимі, Лідді, Яффі,Галілеї,Назареті, Кані Галілейській, Капернаумі, Самарії, Ієрихоні, на місці Хрещення Господнього, при поклонінні в Храмі Воскресіння у Гроба Господня та на Голгофі, горі Фавор паломниками здійснювалися молитви за український народ, мир і злагоду на нашій землі.

11 вересня, в свято Усікновіння Глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна, Високопреосвященніший Владика Пантелеімон  очолив служіння Божественної літургії в храмі св. Марії Магдалини, що належить російській духовній місії в Тіверії. В цей день паломники здійснили омовіння в Іордані.

12 вересня,в печерному храмі на місці зустрічі Спасителя з 10 прокаженними, Владика молився за Божественною літургією та причастився Святих Христових Таїн. В цей же день архіпастир очолив служіння Всенічного бдіння в Горненському жіночому монастирі в Єрусалимі.

13 вересня, в Ієрихоні, в будинку праведного Закхея, Владикою відслужена Божественна літургія. Архієпископ Пантелеімон привітав присутніх на службі із святом Воскресного дня та виголосив проповідь на Євангельську тему.

14 вересня  зранку, паломники молилися і причащалися за літургією в печері Різдва Христового разом з Високопреосвященнішим  Владикою. Вночі, з 14 на 15 вересня,   у Храмі Воскресіння у Гроба Господнього в  співслужінні з архієпископом Ісидором – хранителем Гроба Господнього -, Архієпископ Пантелеімон здійснив Божественну літургію. Учасники паломницької поїздки пройшли Хресну ходу Спасителя.

16 вересня  паломники у священному сані відслужили  Божу літургію в Свято-Троїцькому соборі Російської духовної місії, за якою молився і Владика архієпископ.
Прочитано 1116 разів
Галерея зображень
{gallery}1198{/gallery}