Неділя, 01 листопада 2015 00:00

Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Літургію в Свято-Покровському храмі м. Умані

1 листопада 2015 року Керуючий Уманською єпархією, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Літургію в Уманському Свято-Покровському храмі. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Цього дня Свята Церква згадує притчу про сіятеля (Лк. 8:5-15). «Ось вийшов сіяч, щоб посіяти зерно своє. І, як сіяв, упало одне край дороги, і було повитоптуване, а птахи небесні його повидзьобували. Друге ж упало на ґрунт кам’янистий, і, зійшовши, усохло, тому, що не мало вогкості. А інше упало між терен, і вигнався терен, і його поглушив. Інше ж упало на добрую землю, і, зійшовши, уродило стокротно. Це сказавши, закликав: Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає!».

На малому вході Архіпастир у зв’язку з 1000-літтям з дня блаженної кончини рівноапостольного князя Володимира вручив настоятелю храму, протоієрею Володимиру Ганичу нагороду Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і Всієї України – право носіння хреста з прикрасами. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Прочитано 699 разів