Четвер, 14 січня 2016 00:00

В свято Обрізіння Господнього Владика Пантелеімон звершив Божественну літургію.

14 січня 2016 року, в день свята Обрізання Господнього та пам’яті святителя Василія Великого, Керуючий Уманською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі с. Хижня.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії.

За богослужінням диякона Віталія Батору було рукоположено в сан пресвітера.

Під час служби Божої Високопреосвященніший Владика проголосив молитву за мир в Україні. Проповідь мав ієрей Олександр Чучалін, клірик кафедрального собору.

Після закінчення Літургії та молебню Владика привітав усіх присутніх із святом Обрізання Господнього, днем пам’яті святителя Василія Великого та Новим роком і закликав присутніх щиросердно молитися, щоб мир Божий завжди перебував в наших душах і в нашій Україні.

В цей зимовий день Уманський Архіпастир святкує своє 55-річчя, тому після проповіді Владика отримав у свою адресу чимало привітань.